Her finner du en liste over ansatte i MC Oslo.

Kåre Vaskinn

Kåre VaskinnDaglig leder

23 03 97 05
913 01 525
kaare@mcoslo.no

Halina Sølvhaug

Halina SølvhaugØkonomiansvarlig

23 03 97 20
halina@mcoslo.no

Trond Fladby

Trond FladbyVerksmester

23 03 97 25
trond@mcoslo.no

Frank Hultmann

Teknisk kundeveileder verksted

23 03 97 19
frank@mcoslo.no

Martin Johansen

Martin JohansenTeknisk kundeveileder verksted

23 03 97 28
martin@mcoslo.no

Odd Arild Ødegård

Odd Arild ØdegårdSelger, kjøretøy

23 03 97 08
odd@mcoslo.no

Kim Harald Jøranli

Salgssjef, kjøretøy

23 03 97 14
94 88 28 27
kim@mcoslo.no

Erlend Lønnum

Selger, kjøretøy

23 03 97 29

erlend@mcoslo.no

Franz Terrone

Butikksjef

23 03 97 27
franz@mcoslo.no

Robin R. Johnsen

Selger, deler & utstyr

23 03 97 12
robin@mcoslo.no

Roger Engh

Selger, deler & utstyr

23 03 97 22
Roger@mcoslo.no

Sindre Halvorsen

Lager medarbeider

sindre@mcoslo.no

Dennis Christenssen

DennisDelelager

23 03 97 11
Dennis@mcoslo.no

Jørn-Erik Remark

Jørn-Erik RemarkIT-ansvarlig – drift

23 03 97 06
jorn@mcoslo.no

VÅRT VERKSTED TEAM